banery i siatki

Baner

Baner reklamowy to zadrukowana solwentowo tkanina z pcv. Z racji realistycznego oddania kolorów, swojej niskiej ceny i trwałości jest to obecnie najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Banery można realizować w dużych formatach, co jest ich dodatkowym atutem. Druk może być jedno- lub dwustronny, zaś sam baner błyszczący lub matowy. Na trwałość, odporność na warunki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne tkaniny banerowej ma wpływ grubość banera 300-510 g/m2 i liczba splotów 300x500 do 1000x1000. Często zdarza się, że baner cieńszy, o niższej gramaturze, np. 440g, ma wyższe parametry wytrzymałościowe od banera grubszego np. 510g ponieważ ma większą liczbę splotów.

Oferujemy następujące rodzaje banerów:

  • laminowany, dla rozwiązań krótko i średnio okresowych, gramatura do 510 g/m2,
  • powlekany, dla rozwiązań długookresowych, najwyższa trwałość, bardzo dobre właściwości zadruku,
  • odblaskowy, powłoka plaster miodu.

Banery po zadruku wzmacniamy krawędziowo taśmą dwustronną, zabezpieczając przez fałdowaniem, a następnie montujemy stalowe oczka umożliwiające montaż banera za pomocą linki

Siatki - MESH

Siatki winylowe to podłoże typu mesh, perforowane, przepuszczające ruchy powietrza. Stawiają one o wiele mniejszy opór dla przepływającego powietrza niż podłoża nie perforowane. Z tego powodu są idealnym podłożem na wolnostojące, dużo gabarytowe formy reklamy lub formy przeznaczone do mocowania na elewacji, rusztowaniach.

Ceny druku banerów i siatek zależą od rozdzielczości druku – liczby drukowanych pasów i rodzaju wykorzystanej tkaniny.